Andrzejki w Dwójce

28 listopada w Szkole Podstawowej nr 2 w Zelowie odbyła się integracyjna impreza andrzejkowa, na którą zostały zaproszone dzieci i młodzież ze Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Zelowie wraz z rodzicami. W pierwszej części uroczystości członkowie SPON-u zaprezentowali przedstawienie pt. "Jaś i Małgosia", przygotowane przez Pana Prezesa SPON - Dariusza Karczmarka. Wspaniałą grę aktorów publiczność nagrodziła gromkimi brawami. Następnie dzieci uczestniczyły w konkursach i zabawach przygotowanych przez uczniów i nauczycieli z "Dwójki". Nagrodami były słodycze. Nie obyło się również bez najważniejszego elementu tego wieczoru - wróżb andrzejkowych, podczas których można było poznać imię swojego przyszłego wybranka, albo chociaż wywróżyć sobie pierwszą literę imienia, rzucając za siebie skórkę z obranego jabłka. W trakcie uroczystości był również poczęstunek - słodycze, ciastka, herbata. Pamiętano również o złożeniu życzeń solenizantom, czyli wszystkim Andrzejom. Na zakończenie odbyła się dyskoteka dla wszystkich zaproszonych gości.

KLIKNIJ, aby powiększyć,