Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczystość odbyła się 1 września 2003 roku na boisku szkolnym. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego pani dyrektor Marzanna Socha serdecznie powitała wszystkich w nowym roku szkolnym 2003/2004, życząc wytrwałości w dążeniu do sukcesów, dobrych ocen i zdobywaniu wiernych przyjaciół. Pani dyrektor podkreśliła fakt utworzenia w naszej szkole pierwszej w gminie Zelów klasy integracyjnej, co cieszy nas wszystkich szczególnie w Roku Osób Niepełnosprawnych.
      Wiele ciepłych słów do uczniów, rodziców i nauczycieli skierował obecny na uroczystości pan burmistrz Kazimierz Hudzik. Pan Dariusz Kaczmarek - prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych krótko przypomniał historię tworzenia klasy integracyjnej, życzył wszystkim zadowolenia i owocnej pracy oraz obdarował wszystkich pierwszoklasistów przyborami szkolnymi.
      Pani Mirosława Jańczyk serdecznie powitała pierwszoklasistów w imieniu wychowawców, a w imieniu Rady Rodziców przekazała im pyszny tort.
      W tym roku w szkole będzie 274 uczniów, w tym 44 pierwszaków.
      Uroczystość zakończyła się odśpiewaniem Hymnu Szkoły.
      Po uroczystości uczniowie udali się ze swoimi wychowawcami do klas, gdzie podzielili się wrażeniami z wakacji oraz poznali plan na najbliższe dni.