Czwartki Lekkoatletyczne

W tym roku szkolnym nasza szkoła została zaproszona do udziału w "Czwartkach lekkoatletycznych" - imprezie, której pomysłodawcą i patronem jest wybitny polski sprinter Marian Woronin. Impreza ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia i sportowego współzawodnictwa wśród uczniów. Prze kolejne cztery tygodnie - od 11 września do 2 października około 10-osobowe drużyny uczniów naszej szkoły uczestniczyły w zawodach rundy jesiennej tej ciekawej imprezy. W łącznej klasyfikacji uczniowie naszej szkoły zajęli piąte miejsce, uzyskując 3471 pkt. Siedmioro zawodników Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie znalazło się wśród najlepszych lekkoatletów powiatu bełchatowskiego. Są to:       Uczniowie ci będą reprezentować naszą szkołę w rundzie wiosennej "Czwartków lekkoatletycznych".
      Za przygotowanie zawodników i opiekę nad młodzieżą odpowiedzialna była pani Anna Bodnar.