Zawody sportowe

Sukces sztafety dziewcząt
      7 kwietnia 2004 r. odbyły się sztafetowe biegi przełajowe 15x800 m na szczeblu powiatu. W tych zawodach drużyna dziewcząt naszej szkoły zwyciężyła, co dało jej awans do zawodów rejonowych, zaś drużyna chłopców zajęła V miejsce. Zawody rejonowe odbyły się 16 kwietnia 2004 r. Również tam nasza drużyna zajęła I miejsce i awansowała do zawodów wojewódzkich, gdzie uplasowała się na miejscu VIII. Dziewczęta biegły w składzie:
  • Katarzyna Kubiś
  • Ewelina Grzebielucha
  • Aleksandra Konieczna
  • Magda Frezewitte
  • Aleksandra Anglart
  • Martyna Zagrodzińska
  • Magdalena Dobroszek
  • Alicja Smolna
  • Marta Wolska
  • Patrycja Stefańczyk
  • Kinga Mamrot
  • Anita Ratajczyk
  • Anna Frątczak
  • Sandra Urbaniak
  • Kamila Jachimek
  • Daria Hartman
  • Renata Kimmer
Drużyną opiekowała się pani Anna Bodnar.

II Turniej Halowej Piłki Nożnej
      Już po raz drugi z okazji święta Patrona Szkoły odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie, zorganizowany przez zarząd UKS "Dwójka". Turniej odbył się 2 kwietnia 2004 r. W zawodach wzięło udział pięć drużyn ze szkół podstawowych z terenu gminy Zelów. Naszą szkołę reprezentowała drużyna klas piątych w składzie:
  • Krzysztof Owaczarek
  • Piotr Malinowski
  • Paweł Twardowski
  • Kamil Woźniak
  • Mateusz Stasiak
  • Piotr Kędziak
  • Michał Mielczarek
Chłopcy zajęli IV miejsce, a zwycięzcą zawodów została reprezentacja SP 4 w Zelowie.

Gminny Turniej Piłki Koszykowej
      26 lutego 2004 r. na hali sportowej Gimnazjum w Łobudzicach odbył się gminny turniej piłki koszykowej. Drużyna dziewcząt naszej szkoły w składzie:
  • Anita Ratajczyk, Iwona Niedzielska, Anna Frątczak, Sandra Urbaniak, Wioletta Mielczarek, Monika Szczepańska, Beata Stępień, Kamila Jachimek, Renata Kimmer,
zajęła IV miejsce.

Drużyna chłopców w składzie:
  • Piotr Kopala, Damian Owczarek, Michał Rogoziński, Łukasz Szafran, Rafał Kowalczyk, Sławomir Gaweł, Dawid Olejnik, Marcin Wejman, Damian Borkowski
zajęła III miejsce. Drużynę dziewcząt przygotowała pani Jolanta Zalisz, zaś drużynę chłopców pani Anna Bodnar.

Mistrzostwa Mini Piłki Siatkowej
      14 stycznia 2004 r. drużyna chłopców klas szóstych w składzie:
  • Damian Owczarek, Piotr Kopala, Sławomir Gaweł, Sebastian Kieraś, Rafał Kowalczyk, Dawid Olejnik, Damian Borkowski
Zadebiutowała w Powiatowych Mistrzostwach Mini Piłki Siatkowej Chłopców. Chłopcy zajęli drugie miejsce, ulegając reprezentacji SP 12 z Bełchatowa. Drużynę do zawodów przygotowała Anna Bodnar.

Turniej unihoka
      8 października 2003 r. uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy brali udział w turnieju unihoka. więcej >>

Turniej gier i zabaw
      3 października 2003 r. aż sześćdziesięciu uczniów klas I-VI naszej szkoły brało udział w konkursie gier i zabaw na szczeblu gminy. więcej >>

Czwartki lekkoatletyczne
      W tym roku szkolnym nasza szkoła została zaproszona do udziału w "Czwartkach lekkoatletycznych". więcej >>

Sztafetowe biegi przełajowe
      6 października odbyły się w Zelowie zawody lekkoatletyczne - sztafetowe biegi przełajowe, w których wzięło udział pięć szkół z terenu naszej gminy. Drużyna dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 2 w Zelowie zajęła w tych zawodach I miejsce, natomiast drużyna chłopców wywalczyła II lokatę. Obie drużyny, podobnie jak rok temu, awansowały do zawodów szczebla powiatowego. Zawody powiatowe odbędą się wiosną. Uczniów do zawodów przygotowały panie Anna Bodnar i Jolanta Zalisz.

Awansowali do zawodów wojewódzkich
      29 września 2003 r. uczniowie szkól podstawowych powiatu bełchatowskiego rywalizowali o udział w zawodach na szczeblu wojewódzkim ...więcej >>

Powiatowe Mistrzostwa LZS
      26 września 2003 r. odbyły się indywidualne mistrzostwa LZS powiatu bełchatowskiego w biegach przełajowych. więcej >>