Turniej gier i zabaw

3 października 2003 r. aż sześćdziesięciu uczniów klas I-VI naszej szkoły brało udział w konkursie gier i zabaw na szczeblu gminy. Zawody odbyły się w Gimnazjum w Łobudzicach i uczestniczyło w nich pięć szkół z terenu gminy Zelów. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajęły dwie szkoły: SP 2 i SP 4 z Zelowa. Ponieważ do zawodów szczebla powiatowego mogła awansować tylko jedna drużyna, więc rozegrana została dogrywka, w wyniku której nasi uczniowie zajęli drugie miejsce.
      Za przygotowanie uczniów i opiekę nad nimi w trakcie zawodów odpowiedzialne były panie: Anna Bodnar i Jolanta Zalisz. Klasy I-III przygotowywały również panie Liliana Rogut, Mirosława Jańczyk i Aleksandra Szewczyk-Rogut.